Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

OGŁOSZENIE PRZETARGU

LOGO Z PODPISEM1Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa z siedzibą w Poznaniu przy  ul. Dworkowej 14 ogłasza PRZETARG NIEOGRANICZONY na wykonanie robót budowlanych obiektu: Budynku Szkoleniowo-Konferencyjnego w trybie Generalnego Wykonawcy. Procedura wyboru Generalnego Wykonawcy zostanie poprzedzona wstępną kwalifikacją według Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia część pierwsza.

 

Podmioty zainteresowane udziałem w przetargu zobowiązane są do zgłoszenia swojego udziału drogą elektroniczną przesyłając formularz zgłoszeniowy w terminie do dnia 06.11.2020 r. godz. 10.00 i odebrania materiałów przetargowych w formie elektronicznej do dnia 06.11.2020 r. godz.14.00.

Złożenie oferty wstępnej do dnia 13.11.2020 r. godz.14.00  

Ogłoszenie wyników wstępnej kwalifikacji i zaproszenie do złożenia oferty zasadniczej nastąpi w formie elektronicznej za potwierdzeniem odbioru w dniu 27.11.2020 r. 

Korespondencja elektroniczna w zakresie przetargu odbywać będzie się za pośrednictwem poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje dotyczące przetargu można uzyskać za pośrednictwem poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.