Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Międzynarodowe Zawody Pływackie MASTERS w Ostrowi Mazowieckiej

VII Międzynarodowe Zawody Pływackie „Masters” o Puchar Przewodniczącego Rady MOIIB pod Patronatem Honorowym Prezesa PIIB.
W sobotę, 26 listopada 2016r odbyły się po raz VII zawody pływackie MASTERS, organizowane przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Do rywalizacji o Puchar, Wielkopolska Izba wystawiła swoją reprezentację. Na starcie stanęło 19 zespołów.

1

Punktacja drużynowa Open
I miejsce zajęła drużyna WOIIB, zdobywając 316 pkt.
II miejsce – Warszawa z dorobkiem 289 pkt.
III miejsce - Podkarpacka Ośmiorniczka z 209 pkt.
Najlepszą zawodniczką zawodów, w kategorii open została Małgorzata Putowska, która dodatkowo otrzymała statuetkę.

2

Małgorzata Putowska

Nasz zespół łącznie zdobył 12 złotych medali i 4 srebrne. Miejsca poza podium (do dziesiątego) były także punktowane, co umożliwiło zdobywanie punktów dla drużyny.
Do zdobycia pucharu przyczynili się:
- w startach indywidualnych
Małgorzata Putowska - dwa złote medale, zdobyła 30 pkt. (kat.C, 25m st. grzbietowym, 50m st. klasycznym)
Rusłana Dembecka - dwa złote medale, zdobyła 30 pkt. (kat.D. 25m st. klasycznym, 50m st. klasycznym)
Andrzej Sypniewski - dwa złote medale, zdobył 30 pkt. (kat.D. 25m st. grzbietowym, 50m st. grzbietowym)
Paulina Szpryngacz – 1 złoty i 1 srebrny medal, zdobyła 28 pkt. (kat.A. 25m st. dowolnym, 50m st. klasycznym)
Krzysztof Biernacki - 1 złoty i 1 srebrny medal, zdobył 28 pkt. (kat.E. 25m st. dowolnym, 50m st. dowolnym)
Ryszard Wawrzyniak – medal srebrny, punktów 22,( kat.D. 25m st. klasycznym, 50m st. dowolnym)
Zbigniew Grabarkiewicz – 17 punktów, (kat.D. 25m st. dowolnym, 50m st. klasycznym)
Anna Misiak – złoty medal, 15 punktów. (kat.A. 25m st. dowolnym)