Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Poszukujemy Inżyniera budowy mostów w Polsce

HSK consultingHSK CONSULTING, lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu

dla naszego klienta - firmy znanej na całym świecie, która ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach, a w Polsce działa od 1999 roku, współpracując w kraju i zagranicą z największymi polskimi firmami budowlanymi przy wielu projektach

poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy mostów

Numer referencyjny: INZ/FREY/25.05.2022

Twoje obowiązki:

  • odpowiedzialność za  terminową realizację inwestycji. Praca pod nadzorem kierownika budowy,
  • wykonywanie przedmiarów, obmiarów robót,
  • prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • systematyczna kontrola jakości i technologii robót wykonywanych przez podległe brygady i podwykonawców,
  • odpowiedzialność za terminową, zgodną z harmonogramem, logistykę materiałów budowlanych i pracę ekip budowlanych,
  • kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości, jakości wykonania
    i przestrzegania przepisów,
  • nadzór nad bezpieczeństwem budowy, stosowaniem zasad i przepisów BHP,
  • koordynowanie prac ekip budowlanych, pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Złóż swoją aplikację, jeśli:

  • jesteś gotowy do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski,
  • masz wykształcenie wyższe budowlane o profilu drogowym, mostowym, przemysłowym,
  • masz pasję oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie przy robotach ziemnych.

Na co możesz liczyć ze strony pracodawcy?

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • benefity pozapłacowe m.in. kartę MultiSport, pakiety medyczne, ZFŚS.

Link do aplikowania