Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY ZACHODNIOPOMORSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

plakat 1Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza do udziału w drużynowym IV Ogólnopolskim Turnieju Badmintona o Puchar Przewodniczącego Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, który odbędzie się w dniach 30.09-03.10.2021 r. w MOSiR, hala „MILENIUM”, ul. Łopuskiego 38, Kołobrzeg.

Drużyna powinna składać się z 3 lub 4 osób, w tym minimum jedna kobieta.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa wysyłając e-maila do 27.08.2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 61 854 20 12

Program organizacyjny i regulamin (pdf)

WYNIKI VI ZAWODÓW STRZELECKICH WIELKOPOLSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

strzeleckie 125.10.2019 r. po raz szósty Sekcja Integracji Zespołu ds. Informacji Technicznej i Integracji Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zorganizowała Zawody Strzeleckie, w których udział wzięło 24 uczestników, w tym również dwie Panie. Zawody odbyły się na strzelnicy „Dwór Grunwaldzki” w Poznaniu. Zawody upłynęły w sympatycznej i koleżeńskiej atmosferze oraz zdrowej rywalizacji.

Czytaj więcej...

Udział reprezentacji WOIIB w I Ogólnopolskich Zawodach w Strzelectwie Sportowym dla członków Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa

zawody strzeleckie 1

18 października br. Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zorganizowała I Ogólnopolskie Zawody w Strzelectwie Sportowym dla członków Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa w trzech konkurencjach: pistolet sportowy, karabin sportowy, pistolet centralnego zapłonu rozgrywanych indywidualnie i drużynowo.

Czytaj więcej...

X MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE „MASTERS” O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MAZOWIECKIEJ OIIB (2)

zawody plywackie 1

Tegoroczne X Międzynarodowe Zawody Pływackie MASTERS odbyły się 19 października br. w Ostrowi Mazowieckiej i zgromadziły prawie 100 zawodników z 12 Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa oraz reprezentację Inżynierów z Mińska i z Wilna.

W Zawodach startowała również reprezentacja Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odnosząc niesamowity sukces zajmując drużynowo I miejsce !

Czytaj więcej...

VIII MISTRZOSTWA POLSKI PIIB W BRYDŻU SPORTOWYM ORGANIZOWANE PRZEZ ŚLĄSKĄ OKRĘGOWĄ IZBĘ INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

logo

Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza do udziału w VIII Mistrzostwach Polski PIIB w Brydżu Sportowym organizowanych przez Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa, które odbędą się w Szczyrku w terminie 13-15.12.2019 r.

Informacja o Mistrzostwach - LINK

Regulamin (załącznik)

Karta zgłoszenia (załącznik)

Zgłoszenia należy przesyłać do 09.12.2019 r. w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 33 810 04 74, 506 312 235

Prosimy o poinformowanie WOIIB o rejestracji wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel.: 61 854 20 12

VI ZAWODY STRZELECKIE WIELKOPOLSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

logo

Zespół ds. Informacji Technicznej i Integracji organizuje

VI ZAWODY STRZELECKIE
o Puchar Przewodniczącego Rady Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Czytaj więcej...