Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

X MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE „MASTERS” O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MAZOWIECKIEJ OIIB (2)

zawody plywackie 1

Tegoroczne X Międzynarodowe Zawody Pływackie MASTERS odbyły się 19 października br. w Ostrowi Mazowieckiej i zgromadziły prawie 100 zawodników z 12 Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa oraz reprezentację Inżynierów z Mińska i z Wilna.

W Zawodach startowała również reprezentacja Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odnosząc niesamowity sukces zajmując drużynowo I miejsce !

Ośmioosobowa reprezentacja Wielkopolskiej OIIB w składzie: Rusłana Dembecka, Małgorzata Putowska, Klaudyna Śpiewak-Kubicka, Paulina Szpryngacz, Zbigniew Pietraszewski, Filip Piotrowski, Andrzej Sypniewski i Ryszard Wawrzyniak była niepokonana zdobywając drużynowo I miejsce z aż 340 punktami w konkurencjach indywidualnych i sztafetowych. W konkurencjach indywidualnych reprezentacja WOIIB zdobyła łącznie 10 złotych medali i 4 srebrne, w sztafetach 4 złote medale.

II miejsce zajęła reprezentacja z Warszawy (229 punkty), III miejsce reprezentacja z Rzeszowa (214 punkty), IV miejsce reprezentacja z Katowic (209 punktów) i V miejsce reprezentacja z Białegostoku i Ostrołęki (po 204 punkty).

Zawody były pełne zdrowej rywalizacji, świetnej zabawy i koleżeńskiej atmosfery.

Składamy serdeczne gratulacje naszej zwycięskiej reprezentacji oraz wszystkim uczestnikom biorącym udział w Zawodach. Życzymy dalszych sukcesów !