Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Udział reprezentacji WOIIB w I Ogólnopolskich Zawodach w Strzelectwie Sportowym dla członków Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa

zawody strzeleckie 1

18 października br. Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zorganizowała I Ogólnopolskie Zawody w Strzelectwie Sportowym dla członków Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa w trzech konkurencjach: pistolet sportowy, karabin sportowy, pistolet centralnego zapłonu rozgrywanych indywidualnie i drużynowo.

W zawodach startowało 9 Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa, w tym również reprezentacja z Wielkopolskiej OIIB w składzie: Tomasz Baumann, Mariusz Chmielewski, Piotr Jasiukiewicz (kapitan), Wojciech Mikołajczyk, Dominik Szulc oraz Sebastian Trocki. Wojciech Mikołajczyk z wynikiem 89/100 punktów zajął 4 miejsce w konkurencji pistolet centralnego zapłonu, a w konkurencji pistolet sportowy, rozgrywanej drużynowo, Tomasz Baumann i Wojciech Mikołajczyk zajęli 3 miejsce z łącznym wynikiem 172/200 punktów.

Zawody rozpoczęły się szkoleniem „Budowa strzelnic ze względu na zasady bezpieczeństwa”, a zakończyły się spotkaniem koleżeńskim, na którym zostały wręczone puchary medale i dyplomy. W sobotę natomiast uczestnicy Zawodów, w ramach wyjazdu technicznego, mieli możliwość zwiedzania budowy budynku „Varso Tower”.

Zawody pełne mocnej konkurencji upłynęły w sympatrycznej i koleżeńskiej atmosferze.

Serdecznie gratulujemy naszej reprezentacji za zdobycie wysokiego miejsca na podium oraz gratulujemy zwycięzcom, medalistom i wszystkim uczestnikom.