Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

FMB - MODERNIZACJE ŚCIAN I FASAD BUDYNKÓW

Mariusz Dobrzeniecki1 czerwca 2023 r. odbędzie się druga edycja Forum Modernizacje w Budownictwie FMB. Tematem przewodnim tego wydarzenia będą „Modernizacje ścian i fasad budynków. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak skutecznie zaplanować i wykonać modernizację i jakie technologie obecnie stosuje się w tego typu pracach.

Konferencja jest organizowana w ramach cyklu spotkań poświęconych modernizacji obiektów budowlanych. Obecnie, wszystkie prognozy jasno wskazują, że właśnie ta dziedzina będzie wymagała podjęcia bardzo wielu działań mających na celu doprowadzenie starej zabudowy do współczesnych standardów. Wyzwanie to będzie trudne do realizacji z uwagi na potrzeby finansowe w tym zakresie oraz w zakresie jakości prowadzenia prac modernizacyjnych na etapie planowania i wykonawstwa.

FMB skierowane jest do projektantów, architektów, inżynierów, audytorów energetycznych, osób na co dzień zajmujących się projektowaniem, budową i nadzorem obiektów budowlanych. Forum jest platformą promocji wiedzy w zakresie modernizacji zasobów budowlanych.

Wydarzenie odbędzie się w formule online. Dostęp jest bezpłatny, ale rejestracja wymagana.

PROGRAM

DATA: 1 czerwca 2023 r.

START: godzina 10:00

Link do rejestracji