Wielkopolska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Wmurowanie Aktu Erekcyjnego

Gwne23.02.2021 roku Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa podpisała umowę z Generalnym Wykonawcą – Przedsiębiorstwem Budowlano - Usługowym BUDOPOL-POZNAŃ Sp. z o.o. Termin wykonania inwestycji wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie to 31.03.2022 r.

Projekt budynku powstał w A.N.I. Pracownia Projektowa Anna Smólska. Będzie to nowoczesny budynek szkoleniowo - konferencyjny wpisujący się architektonicznie w sąsiednią zabudowę starego Sołacza, jednej z piękniejszych dzielnic Poznania.

Czytaj więcej...

DZIEŃ BUDOWLANYCH – KONIN

zaproszenie logo

 

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody WIELKOPOLSKIEGO DNIA BUDOWLANYCH

w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „GWAREK” w Ślesinie, ul. Leśna 5.

24 września 2021 r. godz: 13:00

PROGRAM

 

Czytaj więcej...

IV Turniej Tenisowy o Puchar Przewodniczącego Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

ikony tenis4 września 2021 r., w przeddzień Narodowego Dnia Tenisa, na kortach ziemnych Wiejskiego Towarzystwa Tenisowego w Solcu Wlkp. odbyły się finałowe rozgrywki singla mężczyzn w tenisie w ramach IV Turnieju o Puchar Przewodniczącego Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. W turnieju udział wzięli inżynierowie budownictwa z Poznania, Swarzędza, Leszna, Rawicza i Szamocina.

Pogoda pięknie dopisała i zawodnicy przystąpili do zaciętych rozgrywek. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach. Po rozgrywkach eliminacyjnych rozegrano mecze o III i I miejsce.  W efekcie spotkań w godzinach popołudniowych wyłoniono zdobywcę Pucharu Przewodniczącego Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, którym został Mariusz Matysiak z Rawicza. Po zaciętej walce pokonał Jacka Ratajczaka z Szamocina. Trzecie miejsce wywalczył Tomasz Gorczyca ze Swarzędza. Kolejne miejsca zdobyli: Robert Jamroży z Rawicza, Andrzej Welka z Poznania i Przemysław Wleklik z Leszna.

Po rywalizacji wszyscy zawodnicy komentowali swoje zagrywki podczas wspólnego obiadu, który zaserwowali organizatorzy Turnieju.

Czytaj więcej...

wyjazd techniczny MIERZEJA WIŚLANA-ELBLĄG-WILNO

LOGO Z PODPISEM1

 

Zespół ds. Kontaktów Zagranicznych WOIIB zaprasza do wzięcia udziału w wyjeździe technicznych

MIERZEJA WIŚLANA- ELBLĄG- WILNO
w terminie 08-11.10.2021 r.

PROGRAM WYCIECZKI

Czytaj więcej...

Aplikacje Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

aplikacja PIIB 426 240Każdego dnia korzystamy z wielu aplikacji mobilnych. Warto, by wśród nich znalazły się również rozwiązania stworzone przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

Czytaj więcej...

DZIEŃ OTWARTY INŻYNIERA BUDOWNICTWA BUDOWA – EKSPLOATACJA – REMONT TWOJEGO OBIEKTU BUDOWLANEGO

DZIEN OTWARTY wersja 10a Wielkopolska

Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa wyraziła akces do tejże ogólnopolskiej akcji, gdyż planowane konsultacje będą stanowiły dużą pomoc dla wielu inwestorów indywidualnych z Wielkopolski, którzy nie mają żadnej styczności z budownictwem. W powyższej akcji na nasze zaproszenie zapowiedziały też swoje uczestnictwo Powiatowe Inspektoraty Nadzoru Budowlanego oraz Wydziały Budownictwa Urzędów Powiatowych.

Konsultacje odbędą się w trzech punktach konsultacyjnych czynnych w godz. 09:00-15:00, a mianowicie w:
- Poznaniu, ul Dworkowa 14, w siedzibie WOIIB w budynku B;
- Gnieźnie, ul. Tumska 15, w budynku Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości (w sali konferencyjnej);
- Kaliszu, ul. Zacisze 2, w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej (w sali zebrań);

W DNIU OTWARTYM INŻYNIERA BUDOWNICTWA 25.09.2021 r. promujemy nasz zawód i samorząd inżynierski udzielając merytorycznego wsparcia indywidualnym inwestorom w realizowanym przez nich procesie inwestycyjnym.